Farní ohlášky - 2. neděle VELIKONOční, 7.4. 2024

Do sbírky jste přispěli 53 632 Kč. Pán Bůh zaplať! Velký dík za veškerou pomoc, přišlo mnoho kladných ohlasů na štěpánskou oslavu! Díky i za další dary pro farnost – 1 000 Kč, a ve čtvrtek 260 Kč. Příští neděli je farní kavárna, výtěžek poslouží na zajištění farního tábora. Je možné se zapsat na obsluhu, která je dosud neobsazená.

Události v týdnu: v úterý ve Vsetíně má Mons. Martin Holík besedu na téma Média křesťanů, v sobotu animátoři zvou hlavně mladé (od 12 let) na Halenkov na faru/do zahrady, kde bude program.

Jako vysvětlení k plakátu Rodina na cestě doputovalo z olomouckého CPR:

Milí farníci,

jako přípravu na Jubileum 2025 vyhlásil papež František letošní rok Rokem modlitby. Svatý otec prosí, abychom zintenzivnili svou modlitbu a abychom prožili tento čas milosti a zakusili sílu Boží naděje.

Chvíle individuální nebo společné modlitby můžete prožívat nejen doma nebo ve farním kostele, ale i při poutích na místa ve svém blízkém okolí skrze aplikaci Rodina na cestě, která je k dispozici na Google Play. Pomozte nám navrhnout místa modlitby ve vašem okolí a pozvěte své přátele a známé, aby je navštívili. Putujte na vybraná místa s rodinou a prožijte společný čas modlitby. V aplikaci je příležitost podělit se s ostatními o zkušenosti s modlitbou v rodině.

Informace o Rodině na cestě jsou vyvěšené na nástěnce. Srdečně zveme k zapojení.