Farnost Fr. Lhota

Vítejte na stránkách farnosti Francova Lhota.

Do naší farnosti patří kromě titulní obce Francova Lhota také Valašská Senice a od roku 2009 také Střelná.

V naší farnosti se schází společenství Modlitby matek. Zkouší zde a liturgii doprovází chrámový sbor, velká schola a dvě dětské scholy (lhotská a střelenská). Farnosti slouží také děkanátní centrum pro rodinu ve Vsetíně, které nabízí své programy podle zájmu přímo u nás.

AKTUALITY a VÝHLEDY:

Začíná výuka náboženství. Pro rozvrh jednotlivých tříd (ve Lhotách) - sledujte ohlášky.

Novinka: „komunitní mše“ ve všední den, při které budeme společně přemýšlet nad naší farností – bude jednorázově (občasně) pro všechny, kdo chtějí přijít: rodiny, mladé, děti, seniory... Ve Střelné v pátek, ve Lhotách další týden (zřejmě ve čtvrtek).

Farnost Francova Lhota Farní úřad
Francova Lhota 149