FARNÍ OHLÁŠKY – 1. NEDĚLE ADVENTNÍ, 27. 11. 2022

Návštěva nemocných je ve středu a čtvrtek. Adorace a delší zpovídání (od 15.30) ve farním kostele ve středu.
Ve středu je také ve Střelné společenství živého růžence v 9 hodin. Zváni jsou noví členové a členky. V programu je kromě modlitby sdílení. Lístky se budou vyměňovat vždy 1. neděli v měsíci.
V pátek se sejde pastorační rada a plesový tým v 19 hodin na faře.
Do sbírky jste přispěli 7 338+2 395 Kč. Pán Bůh zaplať!
Dnes jsou chvály ve Střelné v 19 hodin. Zvou mladí.

V pátek se sejde pastorační rada a plesový tým v 19 hodin na faře.
Adventní duchovního obnova v Lidečku je v sobotu 10.12. s o. Ludvíkem Málkem SVD – o Písmu svatém. Možnosti prožití adventu u nás:
- je adventní příloha v Katolickém týdenníku
- budou roráty - tento týden zatím večerní
- ve farním kostele mladí nabízení adventní výzvu (košík v chodbičce)
Den otevřených dveří na AG Kroměříž je v sobotu 3.12. Více na plakátě.

Do sbírky jste přispěli 7 338+2 395 Kč. Na pohřbu se vybralo 3 699 Kč. Pán Bůh zaplať! Příští sbírka je na potřeby farnosti.

6.12. MIKULÁŠSKÁ NÁVŠTĚVA V KOSTELE
11.12. ZPOVĚDNÍ DEN V NAŠÍ FARNOSTI
13.12. PALO STREŽO – KDYŽ DĚTI NECHTĚJÍ CHODIT DO KOSTELA…
15.12. ADVENTNÍ KONCERT – DĚTI ZUŠ